فرد و تیم متخصص

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 

با کمک جاب­‌ساز تیمِ رویایی استارتاپ خودتان را بسازید!

 

آکادمی جاب­‌ساز بستری مطمئن و تخصصی برای اتصال و به هم رساندنِ : خلاقیت و نوآوری، کار و تخصص و پول و سرمایه یا همان اجزای اصلی تشکیل دهنده یک اکوسیستم اقتصادی استارتاپی پویا و قدرتمند در ایران است که شبکه‌ای از ایده‌ها، اختراعات، طرح‌ها را با همراهی یک مدیر اجرایی پرورش یافته در جاب­‌ساز (تحت نظارت و شراکت دکتر امید فدائی‌منش) به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به حوزه‌های سرمایه‌گذاری پر سود(VC)  متصل و ایجاد می‌کند.

 

یکی از اهداف اصلی آکادمی جاب­‌ساز رفع و پوشش نیازهای مختلف استارتاپ­‌های فعالِ کشور به منظور ارتقاء میزان تخصص و حرفه‌­ای شدن اکوسیستم استارتاپی ایران است. یکی از اصلی‌­ترین چالش­‎های استارتاپ­‌ها در اختیار نداشتن و در ادامه ساختن تیمی متخصص و کارآمد جهت اجرا و پیاده‌­سازی طرح استارتاپیِ خود است.

از همین رو آکادمی جاب­ساز برای رفع این نیاز استارتاپ­‌ها در یکی از طرح­های خود به پرورش و آموزش اختصاصی افراد مستعد و علاقه‌­مند به حوزه استارتاپ و معرفی آن‌ها به استارتاپ­‌های کشور جهت ساخت تیم‌­های متخصص، خلاق، پویا، به‌­روز و کارآمد می‌پردازد.

 

اگر استارتاپ شما به یک فرد متخصص برای تکمیل تیم اجرایی خود و یا به تیمی متشکل از افراد با مهارت‌­های کلیدی برای موفقیت استارتاپ­‌ها نیاز دارد لطفا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و ادامه مراحل را با شما هماهنگ کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]