چگونه با ایده‌­ی خود، یک استارتاپ بسازیم و از آن کسب درآمد کنیم؟

اگر طرح یا ایده‌­ای برای راه‌­اندازی و ساخت استارتاپ خودتان دارید، در صورت داشتن قصد تحقق و اجرای آن، شتاب­‌دهنده‌­ی جاب­‌ساز طرح استارتاپ شما را تا مرحله تبدیل شدن به یک کسب­‌وکار سودآور مورد حمایت­‌های مادی و معنوی خود قرار می‌­دهد.

مراحل استفاده از خدمات شتاب­‌دهنده جاب­‌ساز

1. شما در صورت داشتن ایده و طرح اولیهبرای ساخت استارتاپ خود می­توانید در فرم رزرو جلسه رایگان ارزیابی طرح اولیه را پُر کنید.

 

2. طرح اولیه شما توسط دکتر فدائی­‌منش و کارشناسان جاب‌ساز در حضور شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و به شناسایی نیازها، نقاط ضعف و قوت طرح خود برای ورود، بقا و رشد در بازار می‌­پردازید.

 

3. در مرحله بعد در صورت توافق طرفین (صاحب ایده با آکادمی جاب­‌ساز) عقد قرارداد صورت می­‌پذیرد و مدل کسب‌وکار برای استارتاپِ شما طرح می‌شود.

4. پس از در دست داشتن بیزینس مدل استارتاپ، شما نیاز دارید تا مهارت­‌های لازم برای اجرا طرح خود را کسب کنید که دوره پیش­‌شتاب آکادمی جاب­‌ساز سطح دانش و مهارت شما را طی چند اُردو آموزشی همزمان با کار روی استارتاپتان ارتقا می­‌دهد.

5. شتاب­‌دهنده جاب­‌ساز پس از بررسی میزان آمادگی هم بصورت معنوی (کوچینگ و منتوریگ اختصاصی در طول مسیر و …) و هم بصورت مادی (اختصاص سرمایه اولیه و مکان برای اجرای طرح و تیم اجرایی اختصاصی و اشتراکی استارتاپ تا مرحله ارائه طرح و جذب سرمایه­‌گذار) از استارتاپ­‌های همراه خود حمایت می‌کند.

 

6. در این مرحله با حمایت آکادمی جاب­‌ساز به ارائه توجیحی طرح نهایی استارتاپ به سرمایه­‌گذاران و جذب سرمایه می‌­پردازیم.

 

7. پس از جذب سرمایه و ساخت استارتاپ مراحل برندسازی، تجاری­‌سازی، بازاریابی، اجرای کمپین­‌های فروش و … را با استفاده از مهارت­‌های کسب شده (در دوره پیش­‌شتاب) در کنار حمایت و راهبری دکتر فدائی­‌منش و آکادمی جاب­‌ساز می­‌پردازیم.

برای رزرو جلسه رایگان ارزیابی و امکان­‌سنجی طرح استارتاپی خود لطفا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و زمان جلسه را با شما هماهنگ کنند.

فرم ارزیابی اولیه ایده

لطفا ایده خود را در فرم زیر ثبت کنید. در اسرع وقت با شما تماس می گیریم. شماره تماس ما: 021-88372412